Tel: (0212) 512 2320

Adres: Demirtaş Mahallesi, Fetva Yokuşu Sokak, No: 44, Süleymaniye, Fatih, İstanbul, Türkiye


İstanbul Müftülüğü, İstanbul ili Fatih ilçesinin Demirtaş Mah. mahallesinde (Fetva Ykş.) yer alıyor. İstanbul Müftülüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Müftülüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Hac ve Umre Bürosu : 0 212 520 51 90 - 0 212 520 79 18

Hac ve Umre Bürosu Faks : 0 212 512 88 03


3 görüş var

  İstanbul Müftülüğü
  Toplam 31 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.45 puan aldı.
 • ya siz işinizi yapmıyorsunuz yada bulunduğunuz konumu boşuna işgal ediyorsunuz ben Ümraniye armağanevler hz ali camii cemaatiyim size soruyorum her vakit en az 200 kişinin namaz kıldığı bir caminin nasıl oluyorda müezzin izinde iken hoca efendi umreye gidiyor namazı önüne gelen kıldırmaya çalışıyor lütfen işinizi yapın ve bu olayı çözün bu yazıyı aynı anda diyanete de gönderiyorum iletişim bilgilerim GÖKHAN ÖZKARACA 0535 260 26 24 konu ile ilgili bilgi verirseniz sevinirim

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Ben EYÜP Göktürk mahalesinde ikamet etmekteyim mahalemizde bulunan H.z.Osman cami ibadetlerimi yapmaktayım fakat camimizin imamı olan Naim hoca cuma namazı hariç camiye vakit namazlarına gelmemektedir bunu EYÜP müftülüğüne bildirdik hiç bir sonuç alamadık cami cematinin mağduriyeti giderilmediği taktirde bunu üst makamlara bilgilendireceğimizi arz ederiz.Konu hakında en ivedilikle yardımlarınızı bekliyoruz.

  45/ 5 yıldız
  ,

 • 27aralık cuma namazında laleli camisindeydim.Namazdan önce vaiz efendi sohbet ediyordu.Fitne çıkmasın diye Kendimi zor tuttum.Sohbetine Hocaefendinin cemaatını kötülemekle başladı ve öyle bitirdi.Bu adam hocamıydı siyasetçimiydi anlamadım.Bu tür insanlara görev verilirken ,istedikleri gibi konuşma yetkisi de veriliyormu.Cami ye her tür insan geliyor.bu vaizin siyaset yapmasını kınıyor ve giydiği cübbenin kendisine yakışmadığını belirtmek istiyorum,

  15/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Müftülüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Müftülüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Müftülüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Müftülüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...