İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi logo

Tel: (0216) 421 4400

Adres: Başıbüyük Mh. Atatürk Caddesi, Meslek Hastalıkları Hastanesi, Pk: 34854, Maltepe, İstanbul, Türkiye


İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Başıbüyük Mah. mahallesinde (Hastane Yolu) yer alıyor. İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.82 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Meslek Hastalıkları Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...