Tel: (0212) 404 1500 veya (0212) 495 5920

Adres: Atakent Mahallesi, Turgut Özal Caddesi, No: 1, Pk: 34303, Altınşehir / Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde yer alıyor. İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım


Herhangi bir metrobüs durağından binilerek Sefaköy metrobüs durağında inildikten sonra 98S, 98İ ve 89A otobüs hatlarından birini ya da Küçükçekmece metrobüs durağında inildikten sonra KÇ1 otobüs hattını kullanarak hastanemize ulaşmak mümkündür.


Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...