Tel: (0212) 511 4275

Adres: Eminönü, Prof. Kazım İsmail Gürkan Cd, 2-12, 34110 Alemdar, , İstanbul, Türkiye


İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, İstanbul ili Fatih ilçesinin Alemdar Mah. mahallesinde (Prof. Kazım İsmail Gürkan Cadde) yer alıyor. İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü

0 görüş var

İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü
Alemdar Mah.Prof. Kazım İsmail Gürkan Cadde, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 511 4275 İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...