İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü logo

Tel: (0212) 511 4275

Adres: Prof. Dr. Kazım İsmail Gürkan Caddesi, No: 10, Cağaloğlu, Fatih, İstanbul, Türkiye


İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, İstanbul ili Fatih ilçesinin Alemdar Mah. mahallesinde (Prof. Kazım İsmail Gürkan Cadde) yer alıyor. İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü
    Toplam 27 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...