Tel: (0212) 422 0670

Adres: İstanbul Gelişim Üniversitesi, E-5 Yanyol No:259 - Avcılar - İstanbul İstanbul, Türkiye


İstanbul Gelişim Üniversitesi, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (Duygu Sokak) yer alıyor. İstanbul Gelişim Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Gelişim Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Gelişim Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Gelişim Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Gelişim Üniversitesi

0 görüş var

İstanbul Gelişim Üniversitesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
İstanbul Gelişim Üniversitesi
Cihangir Mah.Duygu Sokak, Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 422 0670 İstanbul Gelişim Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Gelişim Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...