Tel: (0212) 635 0000 veya (0212) 636 1121

Adres: Fatih, Emniyet Müd, 34091 Mimarsinan, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    İstanbul Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.31 puan aldı.
  • Aracımız çalındı ve semt karakolu hiç ilgilenmedi kamera görüntülerine bakılmadı 2-3 gün sonra yine buradan 2 araç çalındı ilgilenmenizi aracımızı bulmanızı rica ediyorum.Can ve mal güvenliğimizi sizler koruyorsunuz ama neden kameralara bakılmadı ilgilenilmedi her geçen gün zararımıza işliyor bugün 17 gün oldu ilk günden bakılsaydı mobeselerden kamera görüntülerinden hemen bulunabilirdi ilgi istiyoruz can ve mal güvenliği istiyoruz :((

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...