Tel: (0212) 468 5200 veya (0212) 465 6001

Adres: Yeşilköy Mh. Atatürk Caddesi, No: 5 / 5, Pk: 34149, Dünya Ticaret Merkezi, Yeşilköy, , İstanbul, Türkiye


İDTM | İstanbul Dünya Ticaret Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilköy Mah. mahallesinde (Atatürk Havalimanı Caddesi) yer alıyor. İDTM | İstanbul Dünya Ticaret Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İDTM | İstanbul Dünya Ticaret Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Teknolojide ilerlemiş batı ülkelerinde kurulmuş bulunan emsalleri gibi)komple bir Dünya Ticaret Merkezini bütün tesisleri ile gerçekleştirmek, işletmek ve kurulacak ticaret merkezi vasıtası ile tarım ürünleri, sanayi mamulleri, canlı hayvan ve hayvani maddeler, madenler, el sanatları gibi üretim sektörleri ile turizm, taşımacılık ve dış ihaleler gibi hizmet sektörlerine bilgi sunmak, katkıda bulunmak ve gereğinde örnek tesisler kurmak ve ilgi hizmetleri ifa ile her türlü inşaat ve taahhüt işlerini yapmak. Şirket gayrimenkuller iktisap edebilir kiralayabilir bunlar üzerinde tesisler kurabilir gayrimenkuleri ipotek ve sair mahdut haklarla veya şahsi haklarla takyid edebilir veya devredebilir. Her türlü inşaat taahhüt ve taşeronluk işleri işyeri konut ticarethane inşaatlarını yapmak satmak kendi hesabına arazi ve arsalar almak bunlar üzerinde veya başkalarına ait arsa ve araziler üzerinde kat karşılığı binalar yapmak ve 3. 4. 2012 tarihinde tescil edilen tadil metninde yazılı olan diğer işler,


0 görüş var

    İDTM | İstanbul Dünya Ticaret Merkezi
    Toplam 24 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.04 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İDTM | İstanbul Dünya Ticaret Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İDTM | İstanbul Dünya Ticaret Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İDTM | İstanbul Dünya Ticaret Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İDTM | İstanbul Dünya Ticaret Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...