Tel: (0212) 402 4000

Adres: Ankara Caddesi, Deftarlığı Binası, Pk: 34110, Cağaloğlu, Fatih, İstanbul, Türkiye


Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı, İstanbul ili Fatih ilçesinin Alemdar Mah. mahallesinde (Ankara Caddesi) yer alıyor. Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı
    Toplam 31 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.03 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Maliye Bakanlığı İstanbul Defterdarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...