Adres: Eminönü, Yahya Paşa Sk, 2-6, 34130 Mimarkemalettin, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Mimar Kemalettin Mah. mahallesinde (Yahya Paşa Sokak) yer alıyor. İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi

0 görüş var

İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi
Mimar Kemalettin Mah.Yahya Paşa Sokak, Fatih, İstanbul.
İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Defterdarlığı Misafirhanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...