İstanbul Cerrahi Hastanesi logo

Tel: (0212) 296 9450 veya 444 44 24

Adres: Teşvikiye Mh. Ferah Sokak, No: 22, Cerrah Hastanesi, Pk: 34365, Nişantaşı, Şişli, İstanbul, Türkiye


İstanbul Cerrahi Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Teşvikiye Mah. mahallesinde (Ferah Sokak) yer alıyor. İstanbul Cerrahi Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Cerrahi Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Cerrahi Hastanesi
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.48 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Cerrahi Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Cerrahi Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Cerrahi Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Cerrahi Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...