Tel: (0212) 527 5757

Adres: Takvimhane Cad. No: 19 Süleymaniye Doğum Evi Hizasında Beyazıt Eminönü, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Business Esnaf Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Sururi Mah. mahallesinde (Sabuncu Hanı Sokak) yer alıyor. İstanbul Business Esnaf Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Business Esnaf Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Business Esnaf Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Business Esnaf Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Business Esnaf Hastanesi

0 görüş var

İstanbul Business Esnaf Hastanesi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.47 puan almıştır.
İstanbul Business Esnaf Hastanesi
Sururi Mah.Sabuncu Hanı Sokak, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 527 5757 İstanbul Business Esnaf Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Business Esnaf Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...