İstanbul Bilgi Üniversitesi logo

Tel: (0212) 311 5000 veya 444 04 28

Adres: Kazım Karabekir Caddesi, No: 2/13, Eski Silahtarağa Elektrik Santrali, Pk: 34060, Eyüp, İstanbul, Türkiye


İstanbul Bilgi Üniversitesi, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Emniyettepe Mah. mahallesinde (Kazım Karabekir Caddesi) yer alıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Bilgi Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Bilgi Üniversitesi
    Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.31 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Bilgi Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Bilgi Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Bilgi Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Bilgi Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...