İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü logo

Tel: (0212) 311 5000

Adres: İstanbul Bilgi Ünv. Kuştepe Kampüsü, İnönü Caddesi, No: 6, Pk: 34387, Kuştepe, Şişli, İstanbul, Türkiye


İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü, İstanbul ili Şişli ilçesinin Kuştepe Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.47 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Bilgi Üniversitesi Kuştepe Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...