Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo

Tel: (0212) 440 4000

Adres: Merkez Mh. Mimar Sinan Caddesi, 6. Sokak, Bağcılar Devlet Hastanesi, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (6. Sokak) yer alıyor. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

2002 yılında temeli atılan ve 15 Kasım 2006 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlanan Bağcılar Devlet Hastanesi'nde şu anda mevcut 21 poliklinik odası bulunmaktadır. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi merkezine bağlı üç semt polikliniği bölge halkına hizmet vermektedir.


Mayıs 2006’da geçici kabulü yapılmış olan hastanemiz; 70.000 m2 kapalı alana sahip olup tam otomasyonla akıllı bina teknolojisiyle üretilmiştir. Hastanemizde pozitif basınçlı HEPA filtreli komple klimatizasyon, hemşire çağrı sistemi, dahili kamera sistemi, CCTV kapalı devre televizyon ve radyo sistemi, yangın ihbar algılama sistemi, PDKS sistemi, Q matik sistemi mevcut olup data kablolama ile internette görüntü transferi yapılabilmektedir.Kamusal sağlık hizmetine ihtiyaç duyulan, yaklaşık 3 milyon nüfusun ikamet ettiği bir bölgede konuşlanmış olan hastanemiz genel dal eğitim hastanesi olarak kurumsal yapı, bilişim ve tıbbi hizmetlerin kalitesinde en üst düzeyi yakalamak amacındadır. ISO ve JSI kriterlerine göre yapılandırılan hastanemizde kağıtsız ve filmsiz hizmet verilecektir. Radyoloji, Laboratuar, Ameliyathane, Yemek, Temizlik, Güvenlik ve Teknik Hizmetler hizmet alımı yoluyla karşılanacaktır.Bağcılar Devlet Hastanesi'nde Bulunan Poliklinikler:


Genel Cerrahi Kliniği

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği

Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği

KBB Hastalıkları Kliniği

Üroloji Kliniği

Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği

Kalp ve Damar Cerrahi Kliniği

Kardiyoloji Kliniği

Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği

Anestezi ve Reanimasyon Kliniği

Göz

İç Hastalıkları

Göğüs Cerrahisi

Çocuk Sağlığı

Enfeksiyon Hastalıkları

Göğüs Hastalıkları

Fizik Tedavi

Dermatoloji

Nöroloji

Çocuk Cerrahisi

Beyin ve Sinir Cerrahisi

Nefroloji Poliklinikleri

Radyoloji Kliniği


1 görüş var

    Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    Toplam 69 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.55 puan aldı.
  • Doktarlarını vs. bilmem ancak İstanbuldaki gördüğüm en temiz, en düzenli, en güzel, otoparkı vs. ile en iyi devlet hastanesi. Allah bu hükümetten razı olsun.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...