Bağcılar Devlet Hastanesi logo

Tel: (0212) 440 4000

Adres: Merkez Mh. Mimar Sinan Caddesi, 6. Sokak, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


Bağcılar Devlet Hastanesi, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (6. Sokak) yer alıyor. Bağcılar Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bağcılar Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

2002 yılında temeli atılan ve 15 Kasım 2006 tarihinden itibaren hasta kabulüne başlanan Bağcılar Devlet Hastanesi'nde şu anda mevcut 21 poliklinik odası bulunmaktadır. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi merkezine bağlı üç semt polikliniği bölge halkına hizmet vermektedir.

Mayıs 2006’da geçici kabulü yapılmış olan hastanemiz; 70.000 m2 kapalı alana sahip olup tam otomasyonla akıllı bina teknolojisiyle üretilmiştir. Hastanemizde pozitif basınçlı HEPA filtreli komple klimatizasyon, hemşire çağrı sistemi, dahili kamera sistemi, CCTV kapalı devre televizyon ve radyo sistemi, yangın ihbar algılama sistemi, PDKS sistemi, Q matik sistemi mevcut olup data kablolama ile internette görüntü transferi yapılabilmektedir.

Kamusal sağlık hizmetine ihtiyaç duyulan, yaklaşık 3 milyon nüfusun ikamet ettiği bir bölgede konuşlanmış olan hastanemiz genel dal eğitim hastanesi olarak kurumsal yapı, bilişim ve tıbbi hizmetlerin kalitesinde en üst düzeyi yakalamak amacındadır. ISO ve JSI kriterlerine göre yapılandırılan hastanemizde kağıtsız ve filmsiz hizmet verilecektir. Radyoloji, Laboratuar, Ameliyathane, Yemek, Temizlik, Güvenlik ve Teknik Hizmetler hizmet alımı yoluyla karşılanacaktır.

Bağcılar Devlet Hastanesi'nde Bulunan Poliklinikler:

Genel Cerrahi Kliniği
Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği
Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği
KBB Hastalıkları Kliniği
Üroloji Kliniği
Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği
Kalp ve Damar Cerrahi Kliniği
Kardiyoloji Kliniği
Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği
Anestezi ve Reanimasyon Kliniği
Göz
İç Hastalıkları
Göğüs Cerrahisi
Çocuk Sağlığı
Enfeksiyon Hastalıkları
Göğüs Hastalıkları
Fizik Tedavi
Dermatoloji
Nöroloji
Çocuk Cerrahisi
Beyin ve Sinir Cerrahisi
Nefroloji Poliklinikleri
Radyoloji Kliniği

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bağcılar Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bağcılar Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bağcılar Devlet Hastanesi

1 görüş var

  • Doktarlarını vs. bilmem ancak İstanbuldaki gördüğüm en temiz, en düzenli, en güzel, otoparkı vs. ile en iyi devlet hastanesi. Allah bu hükümetten razı olsun.

    Misafir, 08.07.2010 23:18:00

Bağcılar Devlet Hastanesi adlı mekan, 69 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Bağcılar Devlet Hastanesi
Merkez Mah.6. Sokak, Bağcılar, İstanbul.
+90(0212) 440 4000 Bağcılar Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bağcılar Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...