İstanbul Aydın Üniversitesi logo

Tel: 444 14 28 veya (0212) 425 6151

Adres: Beşyol Mh. İnönü Caddesi, No: 38, Pk: 34295, İaü Merkez Kampüs, Sefaköy, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


İstanbul Aydın Üniversitesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Beşyol Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. İstanbul Aydın Üniversitesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Aydın Üniversitesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Aydın Üniversitesi
    Toplam 42 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.48 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Aydın Üniversitesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Aydın Üniversitesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Aydın Üniversitesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Aydın Üniversitesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...