Tel: (0216) 329 7044

Adres: Alemdağ Caddesi, No: 83, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


İstanbul AVM Ümraniye, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Aşağı Dudullu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. İstanbul AVM Ümraniye yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul AVM Ümraniye nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul AVM Ümraniye
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul AVM Ümraniye nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul AVM Ümraniye konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul AVM Ümraniye

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul AVM Ümraniye ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...