Tel: (0212) 535 0395

Adres: Barboros Cad. 760 Sok. No: 11 Aras Kargo Yanı Fevzi Çakmak Mh. Küçükköy Gaziosmanpaşa, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Avize, İstanbul ili Gaziosmanpaşa ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (760. Sokak) yer alıyor. İstanbul Avize yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Avize nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Avize toptan ve perakende satış işleri

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Avize nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Avize konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Avize

0 görüş var

İstanbul Avize adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3 puan almıştır.
İstanbul Avize
Fevzi Çakmak Mah.760. Sokak, Gaziosmanpaşa, İstanbul.
+90(0212) 535 0395 İstanbul Avize

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Avize ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...