Tel: (0212) 520 7740

Adres: İstanbul Arkeoloji Müzeleri Alemdar Cad. Osman Hamdi Bey Yokuşu Sk, 34122, Sultanahmet / Fatih, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Arkeoloji Müzesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Cankurtaran Mah. mahallesinde yer alıyor. İstanbul Arkeoloji Müzesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Arkeoloji Müzesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İstanbul Arkeoloji Müzesi
    Toplam 61 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.62 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Arkeoloji Müzesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Arkeoloji Müzesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Arkeoloji Müzesi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Arkeoloji Müzesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...