Tel: (0216) 306 1070

Adres: Ankara Cad. No: 59 Kartal İlçe Emniyet Müdürlüğü Yakınında Kordonboyu Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


İstanbul Alışveriş Merkezi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Kordonboyu Mah. mahallesinde (Ankara Caddesi) yer alıyor. İstanbul Alışveriş Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul Alışveriş Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul Alışveriş Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul Alışveriş Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul Alışveriş Merkezi

1 görüş var

  • Ürünlerinizden memnun değilim ve ayrıca müşterilerle nasıl konuşulması gerektiğini bilmiyosunuz ve nedense hep siz haklısınız satışa gelince müşteri memnuniyeti diyosunuz herşey parayı alana kadar dikkate alınmasını rica ederimmm..

    Misafir, 18.11.2013 19:50:00

İstanbul Alışveriş Merkezi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.93 puan almıştır.
İstanbul Alışveriş Merkezi
Kordonboyu Mah.Ankara Caddesi, Kartal, İstanbul.
+90(0216) 306 1070 İstanbul Alışveriş Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul Alışveriş Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...