Tel: (0216) 306 1070

Adres: Ankara Caddesi, No: 59, Kartal, İstanbul, Türkiye


İstanbul AVM Kartal, İstanbul ili Kartal ilçesinin Kordonboyu Mah. mahallesinde (Ankara Caddesi) yer alıyor. İstanbul AVM Kartal yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul AVM Kartal nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  İstanbul AVM Kartal
  Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.06 puan aldı.
 • bizim oradakı istanbul avmden salkano efes 21 vites 26 jan bisiklet aldım ilk gün yapdırdık yine oldu ben yapdım yarımsaat sonra arka vites çıktı

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Ürünlerinizden memnun değilim ve ayrıca müşterilerle nasıl konuşulması gerektiğini bilmiyosunuz ve nedense hep siz haklısınız satışa gelince müşteri memnuniyeti diyosunuz herşey parayı alana kadar dikkate alınmasını rica ederimmm..

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul AVM Kartal nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul AVM Kartal konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul AVM Kartal

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul AVM Kartal ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...