Tel: (0212) 455 7000

Adres: Alay Köşkü Caddesi, Valiliği İl Afet Ve Acil Durum Müdürlüğü, A Blok, Pk: 34410, Cağaloğlu, Fatih, İstanbul, Türkiye


İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD), İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD)

Aşağıdaki formu kullanarak İstanbul İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...