ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. logo

Tel: (0212) 354 7400 veya 444 24 77

Adres: Yahya Kemal Mh. Okul Caddesi, No: 8, Pk: 34410, Kağıthane, İstanbul, Türkiye


ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş., İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Yahya Kemal Mah. mahallesinde (Şair Sokak) yer alıyor. ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Genel ve özel nitelikte temizlik hizmetleri, halı, kilim, mobilya, döşeme, düzgün yer yüzeyleri, cam ve duvar temizliği, her türlü havuzların temizliği ve bakımı. Taşınır ve taşınmazları üzerinde gayrimenkul satış vaadi ipotek rehin ticari işletme rehni de dahil olmak üzere ayni haklar tesis edebilir bu ayni hakları ve tasarruf kısıtlama larını tapu müdürlüğü ve diğer ilgili sicillerde kayıt ve tescil ettirebilir şirket lehine tesis edilmiş ipotek ve rehinleri terkin ettirebilir iptal edebilir şirket lehine verilmiş her türlü teminattan feragat edebilir taşınır ve taşınmazlarını kendi veya herhangi bir üçüncü kişiye ait borçlarının geri ödenmesi için ipotek rehin ve ticari işletme rehni de dahil olmak üzere her na ada altında veya şekilde olursa olsun teminat olarak gösterebilir ve üçüncü kişilerin borçları için kefil olabilir ve 5. 7. 2012 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.
    Toplam 10 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: ISS Tesis Yönetim Hizmetleri A.Ş.