Tel: (0312) 459 7500

Adres: Mahatma Gandi Caddesi, No: 85, Gaziosmanpaşa, Çankaya, Ankara, Türkiye


İsrail Büyükelçiliği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Büyükesat Mah. mahallesinde (Mahatma Gandhi Caddesi) yer alıyor. İsrail Büyükelçiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İsrail Büyükelçiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İsrail Büyükelçiliği
    Toplam 6 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.83 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İsrail Büyükelçiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İsrail Büyükelçiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İsrail Büyükelçiliği

Aşağıdaki formu kullanarak İsrail Büyükelçiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...