Tel: (0312) 459 7500

Adres: Mahatma Gandi Caddesi, No: 85, Gaziosmanpaşa, Çankaya, Ankara, Türkiye


İsrail Büyükelçiliği, Ankara ili Çankaya ilçesinin Büyükesat Mah. mahallesinde (Mahatma Gandhi Caddesi) yer alıyor. İsrail Büyükelçiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İsrail Büyükelçiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  İsrail Büyükelçiliği
  Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.42 puan aldı.
 • ey israil devleti ey insanlık demek isterdim ama insanlıktan çıkmışsınız artık!. hayvanlar bile sizin gibi pisliklerden daha merhametli.masum insanlardan,bebeklerden çocuklardan ne istiyorsunuz gözünüzü kan bürümüş . ama Allah'ın laneti üzerine olsun onca masum insanı katletiyorsunuz ya bu dünyadaki yeriniz de en kısa zamanda CEHENNEM olsun inşallah masum insanlara çektirdiklerinizin 1000 katını çekin inşallah. içimizdeki nefret,öfke o kadar büyük ve anlatılmaz ki kelimelere bile sığmıyor artık!..

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Savaşla beraber Filistin'e yaptığınız zulüm de aydınlığa çıkıyor.az önce izledim.küçük kız çocuğuna Filistinli çocuğu dövdürmüş israil. Bu en basiti belki sizin için.size empatiden ,çocuk psikolojisinden bahsetsem anlayabilir misiniz?malesef bu konuda ümitsizim. Bunu ancak insan olan anlar.gözünü kan bürümüş,duygularını yaban hayatından klonlamış insan görünümlü katiller..dünya bize kalmıcak,size de kalmıcak!ariel şaron gibi çaresiz öleceksiniz...yaptığınız zulüm cehennemde odun olacak size.silahsız savunmasız insanlara gücünüz yeter sizin!o kadar adisiniz...dünyanın egosu tavan yapmış baş belaları hepiniz psikolojık hastasınız!

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İsrail Büyükelçiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İsrail Büyükelçiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İsrail Büyükelçiliği

Aşağıdaki formu kullanarak İsrail Büyükelçiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...