Tel: (0322) 435 9308

Adres: İstiklal Mah. Ferit Celal Güven Cd. No: 1, Seyhan, Adana, Türkiye


İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, Adana ili Seyhan ilçesinin İstiklal Mah. mahallesinde (Futbol Sahası) yer alıyor. İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
İstiklal Mah.Futbol Sahası, Seyhan, Adana.
+90(0322) 435 9308 İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İsmet İnönü Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...