Tel: (0322) 234 6816

Adres: Turgut Özal Bulv. Güzelyalı Mah. 81193 Sok. No: 2 Çukurova, Adana, Türkiye


İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi, Adana ili Çukurova ilçesinin Güzelyalı Mah. mahallesinde (81193. Sokak) yer alıyor. İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi

0 görüş var

İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi
Güzelyalı Mah.81193. Sokak, Çukurova, Adana.
+90(0322) 234 6816 İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İsmail Safa Özler Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...