Tel: (0312) 331 3100

Adres: Ayvalı Mah. Seval Cad. No: 24, Keçiören, Ankara, Türkiye


İsmail Enderuni İlköğretim Okulu, Ankara ili Keçiören ilçesinin Ayvalı Mah. mahallesinde yer alıyor. İsmail Enderuni İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İsmail Enderuni İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İsmail Enderuni İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İsmail Enderuni İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İsmail Enderuni İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu benım eskı okulumdu ve cok ıyı bır okkul

    Misafir, 21.10.2010 11:41:00

İsmail Enderuni İlköğretim Okulu adlı mekan, 5 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
İsmail Enderuni İlköğretim Okulu
Ayvalı Mah., Keçiören, Ankara.
+90(0312) 331 3100 İsmail Enderuni İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İsmail Enderuni İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...