Tel: (0236) 231 1620

Adres: Sakarya Mh. Sevim Çıkmazı Sokak, No: 12, Şehzadeler, Manisa, Türkiye


İşkur Manisa İl Müdürlüğü, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Sakarya Mah. mahallesinde yer alıyor. İşkur Manisa İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İşkur Manisa İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İşkur Manisa İl Müdürlüğü
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.45 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İşkur Manisa İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İşkur Manisa İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İşkur Manisa İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İşkur Manisa İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...