Tel: (0216) 523 9026 veya (0216) 521 2561

Adres: Atakent Mh. Alemdağ Caddesi, No: 372 / 1, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


    kategoriler:

İşkur İstanbul Ümraniye Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. İşkur İstanbul Ümraniye Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İşkur İstanbul Ümraniye Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    İşkur İstanbul Ümraniye Şube Müdürlüğü
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.53 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İşkur İstanbul Ümraniye Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İşkur İstanbul Ümraniye Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İşkur İstanbul Ümraniye Şube Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İşkur İstanbul Ümraniye Şube Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...