Tel: (0312) 216 3000 veya (0312) 216 3001

Adres: Atatürk Blv. No: 133 Bakanlıklar, Çankaya, Ankara, Türkiye


Türkiye İş Kurumu - İŞKUR Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Türkiye İş Kurumu - İŞKUR Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Türkiye İş Kurumu - İŞKUR Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Türkiye İş Kurumu - İŞKUR Genel Müdürlüğü
    Toplam 56 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Türkiye İş Kurumu - İŞKUR Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Türkiye İş Kurumu - İŞKUR Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Türkiye İş Kurumu - İŞKUR Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Türkiye İş Kurumu - İŞKUR Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...