Tel: (0242) 229 4022 veya (0242) 229 4034

Adres: Gürsu Mahallesi, 337 Sokak, No: 44, Konyaaltı, Antalya, Türkiye


İşkur Antalya İl Müdürlüğü, Antalya ili Konyaaltı ilçesinde yer alıyor. İşkur Antalya İl Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İşkur Antalya İl Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  İşkur Antalya İl Müdürlüğü
  Toplam 32 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.19 puan aldı.
 • saolun işkurun sayesindeki kurslarından yararlanan ögrencileriz sizin sayenizde çogu işsiz insanlarımız iş buluyo tesekür ederiz

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ALLAHIM BU NASIL Bİ İŞ YA 4 GÜNDÜR İŞKURU ARIYORUM KİMSE BAKMIYO TELEFONA BU NASIL ÇALIŞMAK KAHRETSİN

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İşkur Antalya İl Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İşkur Antalya İl Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İşkur Antalya İl Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İşkur Antalya İl Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...