Tel: (0212) 557 9549

Adres: Ferit Selimpaşa Cad. Kızılcık Sok. No: 12 Bahçelievler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


İskit Elektrik Sanayi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Siyavuşpaşa Mah. mahallesinde (Kızılcık Sokak) yer alıyor. İskit Elektrik Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İskit Elektrik Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü elektrikli ve elektronik alet ve cihazların tamiri montajı imali, ithali, ihracı ve pazarlamasını yapmak. Mevzuu teşkil eden gayrimenkul alım ve satımında başka diğer mevzularda ilgili olarak menkul satın almak veya satın alınan gayrimenkulleri satmak devretmek ferağ mamüllerini ifa etmek şirket lehine veya aleyhine ipotek tesis etmek tesis edilen ipotekleri fek etmek leh ve aleyhte intifa sükna vesair ayni hakları tesis etmek başkalarına veya kiralamak keza menkuller üzerinde leh ve aleyhte rehin tesisi etmek mülkiyet muhafaza kaydı ile almak satmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    İskit Elektrik Sanayi
    Toplam 3 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.33 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İskit Elektrik Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İskit Elektrik Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İskit Elektrik Sanayi