Tel: (0216) 651 2133

Adres: Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Caddesi, No: 48, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde (Tophanelioğlu Caddesi) yer alıyor. İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Üsküdar, Beykoz

Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00

Veznelerin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00


5 görüş var

  İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü
  Toplam 40 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.82 puan aldı.
 • Üsküdar sultantepe mahallesi selmanipak cad no:21/A önündeki temiz su borusu patlamıştır 1 haftadan beri su caddeye akıyo yetkililere haber vermemize rağmen gelmediler lütfen bu konuyla ilgileniniz

  5/ 5 yıldız
  ,

 • merhaba ben selimiye mahallesi şerif kuyusu sokak pelin apt. c blok 1. katta oturan bir vatandaşım.yaklaşık bir yıla yakındır suyumuz kokuyor ve bu suyu kullanamıyoruz .yetkililerden gereğinin yerine getirilmesini arz ederiz.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • ŞİKAYET ! müşteriniz mersin meydan , müşteri no: AE 20618113-3 Üsküdar kuzguncuk mahallesi bozacı çıkmazı no:20-1' de ikamet etmekteyim. 15 gündür bine girişimize ait su borusunda çatlak meydana geldi. 2 sefer tamirci yolladınız fakat tamir edemeyiz vs. diyerek geri döndünüz en son bugün az önce gene bu bizi ilgilendiren bölüm değil, biz onarmayız diyerek gene çektiniz gittiniz! sorarım size ! saate gelmeden toprak dan çıkan boru kimin borusudur? 15 gündür akan ziyan olan su sizin suyunuz! sayenizde bu sıcakta kediler susuz kalmadı tebrikler hayvan dostu ödülü kemiği size vereceğiz! ben bugün usta çağırdım ve yaptırıyorum.faturayı size göndereceğim ödemezseniz dava açacağım bilginiz olsun.3 kuruş suyu,yok hizmet bedeli,yok atık su gideri (ksup) gibi SU dan bahanelerle fatura şişirmesi değil! yaptığım masrafı sizden alacağım, şu an usta çalışıyor. bedel ortaya çıkınca sizde öğreneceksiniz zaten! masrafa neden olan bu boru kime denk geliyor gelin görün!

  5/ 5 yıldız
  ,

 • İski güvenlik görevli arkaşlarınız sivil araçlardan devletin bahçesini otopark olarak kullanıyor ve ben benim araç sivil Ve meclis üyesinin şoförlüğünü yaptıgımı Söylediğim halde aracı içeri almadı Yanında evlendirme dairesine gelen misafirlerin araçlarını 2 paket parlement sıgara karsılıgı içeri alıyor Gerekenin yapılamasını arz ederim

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 26 saat su kesintisi olacağı telefonumuza mesaj olarak gelemez miydi acaba? Çünkü mesajla en ufak bilgilerin bile ulaştırılabileceğini çoğu kez gördük. ya da mahalle aralarında megafonla duyurulamaz mıydı? Bazı toplantıların bu yolla halka duyurulduğu çok olmuştur. bir dahaki günlerde vatandaşın mağdur olmaması için bu hizmetleri görmeyi isteriz.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü