Tel: (0216) 651 2133

Adres: Altunizade Mahallesi, Tophanelioğlu Caddesi, No: 48, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde (Tophanelioğlu Caddesi) yer alıyor. İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Üsküdar, Beykoz
Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00
Veznelerin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü

0 görüş var

İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü
Altunızade Mah.Tophanelioğlu Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 651 2133 İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Üsküdar Şube Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...