Tel: (0216) 328 3300

Adres: Çakmak Mh. 23 Nisan Cd. No: 10 Ümraniye / İstanbul İstanbul, Türkiye


İSKİ Ümraniye Şubesi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Çakmak Mah. mahallesinde (Sırt Sokak) yer alıyor. İSKİ Ümraniye Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Ümraniye Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Ümraniye Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Ümraniye Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Ümraniye Şubesi

0 görüş var

İSKİ Ümraniye Şubesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.69 puan almıştır.
İSKİ Ümraniye Şubesi
Çakmak Mah.Sırt Sokak, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 328 3300 İSKİ Ümraniye Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Ümraniye Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...