Tel: (0216) 328 3300

Adres: Çakmak Mahallesi, 23 Nisan Caddesi, No: 10, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


İSKİ Ümraniye Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Çakmak Mah. mahallesinde (23 Nisan Caddesi) yer alıyor. İSKİ Ümraniye Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Ümraniye Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Ümraniye

Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00

Veznelerin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00


1 görüş var

    İSKİ Ümraniye Şube Müdürlüğü
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.82 puan aldı.
  • kanaladan lağım suyunu kovayla çekip yola boşaltıyorlar. iski şubeyi aradım. pazartesi saat 18:30 telfona cevap veren yok.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Ümraniye Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Ümraniye Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Ümraniye Şube Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Ümraniye Şube Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...