Tel: (0216) 493 3700

Adres: Altkaynarca Mahallesi, E-5 Yan Yol Sk. Tersane Durağı, Pendik, İstanbul, Türkiye


İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Pendik ilçesinin Kaynarca Mah. mahallesinde yer alıyor. İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Pendik
Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00
Abonelik İşlemleri ve Vezne Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü

0 görüş var

İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.06 puan almıştır.
İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü
Kaynarca Mah., Pendik, İstanbul.
+90(0216) 493 3700 İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Pendik Şube Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...