Tel: (0212) 624 9011

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Kule Caddesi, No: 8, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


İSKİ Küçükçekmece Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Kule Caddesi) yer alıyor. İSKİ Küçükçekmece Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Küçükçekmece Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Küçükçekmece, Başakşehir

Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00

Abonelik İşlemleri ve Vezne Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00


3 görüş var

  İSKİ Küçükçekmece Şube Müdürlüğü
  Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.49 puan aldı.
 • Sayın yetkili, bizler istasyon mah. konutbirlik olimpia iş merkezindeki esnaflar olarak sizlere sesleniyoruz. Malumunuz olduğu gibi son zamanlarda şiddetli yağan yağmurlar nedeni ile her defasında Olimpia iş merkezinin alt katındaki 15 dükkanı yaklaşık 50 cm ye kadar logarların geri basmasıyla sular altına kalarak esnaf perişan olmakta, ziyadesiyle maddi ve manevi zarara uğramaktadır. Lütfen bu durumun kısa sürede ele alınıp, köklü ve kalıcı bir çözümün gerçekleştirilmesini tüm esnaflar adına siz yetkililerden arz eder, saygılarımızı sunarız.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 185 i aradığım da ya da iski nin sitesinden baktığım da su kesintisinin olmadığı görülürken suların kesik olması da sinir bozucu bi durum.

  25/ 5 yıldız
  ,

 • Bu kadar sik su kesintisinin arizanin oldugu baska bir semt varmi acaba.rezalet.

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Küçükçekmece Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Küçükçekmece Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Küçükçekmece Şube Müdürlüğü