Adres: Küçükçekmece, İstiklal Cd, 34294 Güvercintepe, , İstanbul, Türkiye


İSKİ Kayabaşı, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Güvercintepe Mah. mahallesinde (İstiklal Caddesi) yer alıyor. İSKİ Kayabaşı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Kayabaşı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Kayabaşı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Kayabaşı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Kayabaşı

0 görüş var

İSKİ Kayabaşı adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
İSKİ Kayabaşı
Güvercintepe Mah.İstiklal Caddesi, Başakşehir, İstanbul.
İSKİ Kayabaşı

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Kayabaşı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...