Tel: (0212) 482 7457

Adres: Güngören, Hatemi Sk, 2-6, 34169 Tozkoparan, , İstanbul, Türkiye


İSKİ Güngören Şebeke Şefliği, İstanbul ili Güngören ilçesinin Tozkoparan Mah. mahallesinde (Hatemi Sokak) yer alıyor. İSKİ Güngören Şebeke Şefliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Güngören Şebeke Şefliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Güngören Şebeke Şefliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Güngören Şebeke Şefliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Güngören Şebeke Şefliği

0 görüş var

İSKİ Güngören Şebeke Şefliği adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.57 puan almıştır.
İSKİ Güngören Şebeke Şefliği
Tozkoparan Mah.Hatemi Sokak, Güngören, İstanbul.
+90(0212) 482 7457 İSKİ Güngören Şebeke Şefliği

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Güngören Şebeke Şefliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...