İSKİ Genel Müdürlüğü logo

Tel: (0212) 321 0000 veya (0212) 301 2000

Adres: Güzeltepe Mahallesi, Alibey Caddesi, No: 7, Pk: 34060, Eyüp, İstanbul, Türkiye


İSKİ Genel Müdürlüğü, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Güzeltepe Mah. mahallesinde (İSKİ Arıtma Tesisi) yer alıyor. İSKİ Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Genel Müdürlüğü

1 görüş var

  • Sayın İSKİ genel Müdürlüğüne, İlk evvela Arnavutköy ilçesine bağlı Karaburun köyünde kanalizasyon borularının döşenmesi hususunda yapmış ve yapmakta olduğunuz çalışmalardan dolayı şahsınızda teşekkürü borç bilirim. Ancak bazı alt düzeyde ki çalışma işlerinde mütahitlerinizin alanda çalışan elemanların çalışmalarında kasıtlı veya kasıtsız sağlıklı yürümemektedir. Örneğin; Karaburun-Karatepe mevkinde tamamen sokakların yeraltına döşenen künklerine evlerin bağlantı yapılabilmesi için "BACALAR" hemen hemen tamamı bitirildiği halde ki(o ekip süper bir faaliyet ile çalışmıştır) fakat sahil cad. Yosun sok. 3 hafta evvelinden başlayan BACA künkleri çalışmalarına başlayıp sokağın ortasına gelip çalışmayı durdurup, çekilip gitmişlerdir. Ancak her gün kepçe-makinaları gelip bizim sokağa yığdıkları malzemeleri alıp başka yerlere götürüp oralarda çalışmaktadırlar. Birkaç kere kepçe operatörüne soru yönelttğimde, "Niye bizim sokağı-"Yosun sokak" bitirmiyorsunuz dediğimde- adam olmadığını söylemiştir. Oysaki kepçelerin çalıştığı yerleri takip edip resimlerini de çektim. Duygu sokağın ve Bereket sokağın oralarda çalışmaktadırlar. Yani oralarda çalışan adam mevcut. Doğruyu söylememişlerdir. Tepkim üzerine dün bizim sokağa gelip birkaç BACA döşeyip gene terk edip gitmişlerdir(Dün ben burada yoktum) Bugün ise gene yoklar kepçe gelip buradan malzeme alıp tekrar başka yere gitti. Benim sorum: Başka sokakların Yosun sokağa göre ayrıcalığı nedir?.... Bu çalışanların bizim sokağa olan alerjileri neden kaynaklanıyor?.... Bizde bu arada Rogardan itibaren bacaya kadar çalışmaya başladık fakat nafile her yer koku şaçıyor-hijenik değil ama dikkate alan yok. Sokağımıza hiç başlamasalardı o zaman anlardık, ne zaman yaparlarsa yapsın-1-3-6 ay 1 sene ne derseniz deyin-ama böyle!.... Nedir... amaç nedir? Hiçkimsenin bir ücret ödemediği bu çalışmalarda bizim sokağın birşey ödemesi mi gerekiyor? Tabii ki ben buna karşıyım..... Lütfe bu konunun tarafınızdan biran evvel çözüme kavuşturulmasını saygılarımla istirham ederim. Mehmet Ali Akıncıer Elektronik Y. Mühendisi Emekli Öğretmen Karaburun köyü, Sahil cad. Yosun sok. No:29 Arnavutköy/İstanbul Tel: 0212 7622530 Gsm: 0541 6087599 e-mail: m.akincier@gmail.com

    Misafir, 08.01.2014 17:02:00

İSKİ Genel Müdürlüğü adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.09 puan almıştır.
İSKİ Genel Müdürlüğü
Güzeltepe Mah.İSKİ Arıtma Tesisi, Eyüp, İstanbul.
+90(0212) 321 0000 İSKİ Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...