Tel: (0212) 301 5000

Adres: İnebey Mahallesi, İnkılap Caddesi, No: 34, Aksaray, Fatih, İstanbul, Türkiye


İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü | Aksaray Hizmet Binası, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü | Aksaray Hizmet Binası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü | Aksaray Hizmet Binası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Fatih, Eminönü, Zeytinburnu

Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00

Abonelik İşlemleri ve Vezne Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00


4 görüş var

  İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü | Aksaray Hizmet Binası
  Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.5 puan aldı.
 • Kerem bey iyi günler İstanbul Üniversitesi Su Ürünleri Fakültesi 2 günden beri su yok, öğrenci, hocalar ve idari personel olarak çok zor durumdayız. Öğrenilen bilgiye göre Edebiyat ve Su Ürünleri Fakültesi arasındaki su saatinden kaynaklandığı, saat değişinceye veya ne yapılması gerekiyorsa geçici çözüm bulunmalı ve mağduriyetimiz giderilmeli. iyi günler

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 09/07/2014 SABAHI (BU GÜN) OKMEYDANI TEM BAĞLANTI YOLU İSTANBUL AFAD KOORDİNASYON MERKEZİ ÖNÜNDE SAAT 07:20 CİVARINDA FATİH İSKİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI 34 ZK 5634 PLAKALI FORD CARGO DAMPERLİ KAMYON KARAYOLLARI TEMİZLİK ARACINI KASITLI BİR ŞEKİLDE SIKIŞTIRIRAK YOLUN DIŞINA SOĞRU BİR KAÇ DEFA SIKIŞTIRMIŞ OLUP BU ZİHNİYETTE ÇALIŞAN SÜRÜCÜLER KONUSUNDA SORGULAMASI VE GEREKLİ İŞLEMLERİN YAPILMASI GEREKTİĞİ DÜŞÜNMEKTEYİM. KONUNUN SONUCU HAKKINDA CEVABI YAZIYI YETKİLİLERİN YAZMASINI RİCA EDERİM.

  1/ 5 yıldız
  ,

 • Binbirdirek Mahallesi Dizdariye Çeşme Sokak Hisar ve Burç Apartmanının yöneticisiyim.Apartmanınızın Logarı sürekli tıkanıyordu Siz İçerisini yapınız.Bizde dışarıyı kazıp yaparız dend ondan sonra sorunlar giderilmiş olur dendi ama yine tıkanma giderilmedi bizce giredilmemesinin nedeni dışarı yapılan gider logarının giderinin iyi verilmemesidir yani düz olarak yapıldığından gider yerinde birikiyor ve pissular geriye tepiyor o da bodrum kattaki tuvalet ve arka bahçedeki giderden dışarı çıkıyor o da tüm binayı tehlike altına alıyor.tüm bunların giderilmesi için İSKİ'nin Yetkili Kişilerce Hisar ve Burç Apartmanımızın tarafınızdan Krokisi çıkarılarak Logar giderinin bulunmasını Arz ederim. NOT;Binamızın logarı Oteller sayesinde kapatıldığı aşikardır.çünkü logar gideri aşağıya doğru olur.Otellere nasıl ruhsat verildiğini nasıl kaçak olarak yapıldığı aşikardır.Tüm bu gibi durumlarda mağdur olmamak için bizimde mağduriyetimizin giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılarak sonuçların'dan bilgilendirmenizi istiyoruz.

  25/ 5 yıldız
  ,

 • 23/08/2010 pazartesi gününden beri mimar hayretdin mah. balipaşa yokuşu no 88 le yeni eczane arasındaki ana kanal tıkalı şu an 23/08/2010 çarşamba saatde 17 yinede ana kanalımızın yapılmasını esnaflar olarak arz ediyoruz.

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü | Aksaray Hizmet Binası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü | Aksaray Hizmet Binası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü | Aksaray Hizmet Binası