Tel: (0212) 301 5000

Adres: İnebey Mahallesi, İnkılap Caddesi, No: 34, Aksaray, Fatih, İstanbul, Türkiye


İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Fatih, Eminönü, Zeytinburnu
Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00
Abonelik İşlemleri ve Vezne Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü

2 görüş var

  • Binbirdirek Mahallesi Dizdariye Çeşme Sokak Hisar ve Burç Apartmanının yöneticisiyim.Apartmanınızın Logarı sürekli tıkanıyordu Siz İçerisini yapınız.Bizde dışarıyı kazıp yaparız dend ondan sonra sorunlar giderilmiş olur dendi ama yine tıkanma giderilmedi bizce giredilmemesinin nedeni dışarı yapılan gider logarının giderinin iyi verilmemesidir yani düz olarak yapıldığından gider yerinde birikiyor ve pissular geriye tepiyor o da bodrum kattaki tuvalet ve arka bahçedeki giderden dışarı çıkıyor o da tüm binayı tehlike altına alıyor.tüm bunların giderilmesi için İSKİ'nin Yetkili Kişilerce Hisar ve Burç Apartmanımızın tarafınızdan Krokisi çıkarılarak Logar giderinin bulunmasını Arz ederim. NOT;Binamızın logarı Oteller sayesinde kapatıldığı aşikardır.çünkü logar gideri aşağıya doğru olur.Otellere nasıl ruhsat verildiğini nasıl kaçak olarak yapıldığı aşikardır.Tüm bu gibi durumlarda mağdur olmamak için bizimde mağduriyetimizin giderilmesi için gerekli çalışmaların yapılarak sonuçların'dan bilgilendirmenizi istiyoruz.

    Misafir, 26.11.2013 14:35:00

  • 23/08/2010 pazartesi gününden beri mimar hayretdin mah. balipaşa yokuşu no 88 le yeni eczane arasındaki ana kanal tıkalı şu an 23/08/2010 çarşamba saatde 17 yinede ana kanalımızın yapılmasını esnaflar olarak arz ediyoruz.

    Misafir, 25.08.2010 17:08:00

İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5.75 puan almıştır.
İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 301 5000 İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Fatih Şube Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...