Tel: (0212) 583 2906

Adres: Zuhuratbaba Mahallesi, Gençler Caddesi, No: 34, Bakırköy, İstanbul, Türkiye


İSKİ Bakırköy Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde (Gençler Caddesi) yer alıyor. İSKİ Bakırköy Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Bakırköy Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Bakırköy

Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00

Abonelik İşlemleri ve Vezne Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00


1 görüş var

    İSKİ Bakırköy Şube Müdürlüğü
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 12.2 puan aldı.
  • Sizlere telefonla ulaşmak için ne yapmak lazım. 185'i arıyorum cevap yok..... Beşincisinde cevap veriyorler ama bilgileri yok... Bakırköy'e bağlıyayım diyorlar, 3 bağlamada da telefon kapanıyor !!! (0212) 583 2906 nolu telefondan sizi arıyorum... 92 den 97 ye kadar hiç bir telefonunuz cevap vermiyor... Tabii her biri için tek tek arıyoruz... Sayın yetkililer, bunları nasıl açıklamak lazım ????

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Bakırköy Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Bakırköy Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Bakırköy Şube Müdürlüğü