Tel: (0212) 550 7701

Adres: Güneşli Merkez Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 2, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Kirazlı Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Bağcılar

Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00

Abonelik İşlemleri ve Vezne Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00


3 görüş var

  İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü
  Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 10.52 puan aldı.
 • 16.01.2015 tarihi sat 16.00 sularında binamıza elen iskie ait taşeron firması elemanı saat sökmek için uğraşırken 't' boruyu kırıp binanın suyunu kesip çekip gitmiş olup binamız 17.01.2015 saat 15.00 olmasına rağmen suyumuz halen gelmmiş ve kırılan t borusu onrılmamıştır.defalarca yetkililer ranmasına rağmen ilgilenen olmamış bina sakinleri iskinin hatası yüzünden madur olmuştur.bu bir sorumsuzluk ve insanlara verilen değeri gösteren çirkin ve vurdumduymazlık örneğidir..

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Bağcılar, Yavuz Selim Mah. 26/11B Sokağının tam karşısında tavukçu deresine Laham suyu akmaktadır. Havalarında sıcak olmasıyla birlikte dayanılmaz kötü bir koku yayıyor. Lütfen buna bir çare bulunuz. Şimdiden teşekkür ederiz.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın. Bağcılar İski Müdürlügündeki Yetkili Kişilere Duyrulur .Bağcılar Birlik Caddesindeki 8.sokakağa Baglanan Yolun Başındaki Kanalizasyon Kapagı Taşmaktadır. Bu Taşma Her Yagmur Yadıgında Görünmektedir Vatandaşların Dükkanlarına,Evlerine Su Basmaktadır Vatandaşların Malları Ziyan Olmaktadır. Bundan 3 Hafta Önce Gelip Su Çalışma Yaptılar Asfalt Çalışması Yaptılar Ama Bu Sorun Halen Daha Çözülmedi Çözülmeyecek Gibide Görünüyor

  1/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü