Tel: (0212) 550 7701

Adres: Güneşli Merkez Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, No: 2, Bağcılar, İstanbul, Türkiye


İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Kirazlı Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Şubenin Hizmet Verdiği İlçeler: Bağcılar
Şubenin Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 17: 00
Abonelik İşlemleri ve Vezne Çalışma Saatleri: Hafta içi; 08: 00 - 16: 00 / Cumartesi: 09: 00 - 13: 00

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Bağcılar Şube Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...