Tel: (0212) 509 0991

Adres: İski Avcılar Sübe Müd, Avcılar, 34315 Denizköşkler, , İstanbul, Türkiye


İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Denizköşkler Mah. mahallesinde yer alıyor. İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü

1 görüş var

  • 13 07 2010 tarihinde yeni abonelik için müraacatım oldu fakat 3 aydır evime taşınmışım su için iskanı yok şantiye suyu göstermeniz gerek deniliyor bu işlem içinde mütaitin evrak vermesi gerek iskan raporunuda alamadığından oda yok şimdi ben neyapacağım suyum akıyor saatler bağlı ama abone olamıyorum

    Misafir, 14.07.2010 12:14:00

İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü adlı mekan, 48 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.35 puan almıştır.
İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü
Denizköşkler Mah., Avcılar, İstanbul.
+90(0212) 509 0991 İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak İSKİ Avcılar Şube Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...