Tel: (0462) 224 4202

Adres: Toklu Mah. 706 Nolu Sok. Trabzon, Merkez Trabzon, Türkiye


İskenderpaşa İlköğretim Okulu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Uzun Sokak) yer alıyor. İskenderpaşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İskenderpaşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İskenderpaşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İskenderpaşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İskenderpaşa İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • okulunuzdaokuyorum

    Misafir, 29.10.2010 21:20:00

İskenderpaşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
İskenderpaşa İlköğretim Okulu
Cumhuriyet Mah.Uzun Sokak, Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 224 4202 İskenderpaşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak İskenderpaşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...