Tel: (0216) 305 6331

Adres: Üsküdar Cad. No: 32 Tekel Köprüsü Yakınında Topselvi Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


Işın Elektrik, İstanbul ili Kartal ilçesinin Orhantepe Mah. mahallesinde (Üsküdar Caddesi) yer alıyor. Işın Elektrik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Işın Elektrik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü elektrik ve elektronik malzemelerinin alım satımı imalatı pazarlaması ithalatı ihracatı ve dahili ticaretini yapmak Gayrimenkul ve menkul mallar ile ayni hakları iktisap eder, kiralar kiraya verir gerektiğinde satar, Şirket kısa ve orta vadeli istikrazlarda bulunur, kredi alma anlaşmaları yapar, başkalarına ait veya şirketin malvarlığına dahil gayrimenkullerin üzerine borcuna karşılık rehin verileceği gibi şirket alacaklarından dolayı başkalarına ait menkul ve gayrimenkul mallar üzerinde ipotek tesis eder, gerektiğinde bu ipotekleri kaldırır ve şirketin anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Işın Elektrik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Işın Elektrik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Işın Elektrik

2 görüş var

  • ışın elektrik diger toptancılara göre daha uygundur herkeze tavsiye ederim ve ediyorum

    Misafir, 28.04.2011 19:28:00

  • ciddi firma.

    Misafir, 27.10.2010 00:05:00

Aşağıdaki formu kullanarak Işın Elektrik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...