Tel: (0232) 420 0764

Adres: 3, 8 Sk. No: 1, 3 Adatepe Mah., Buca, İzmir, Türkiye


İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi, İzmir ili Buca ilçesinde yer alıyor. İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

2 görüş var

  • oğlum EGE kadar bende en az onun kadar heyecanlıyım bu sene benim ve oğlum için ilk deneyimimiz eğitim için ışılay saygın güzel sanatlar lisesine cok teşekür ederiz bu sene anasınıfı eğitimi verdikleri için umarım benim oğlumda başarı bir öğrenci olur ve olması içinde en az eğitmenleri kadar bende oğlumla elimden geleni yapacağım IŞILAY SAYGIN GÜZEL SANATLAR LİSESİNE TEKRARDAN SONSUZ TEŞEKÜRLER . <3<3<3<3 kudret akhan

    Misafir, 11.08.2011 22:15:00

  • ben manisa spor lisesinde okuyorum 10. sınıfa gectim ışılaya geçiş yapmak istiyorum bilgi verebilir misiniiz?

    Misafir, 04.07.2011 19:28:00

İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.87 puan almıştır.
İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi
, Buca, İzmir.
+90(0232) 420 0764 İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak İzmir Işılay Saygın Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...