Tel: (0224) 327 7100 veya (0224) 327 7101

Adres: Yıldırım, Teleferik Cd, Işıklar Askeri Hava Lisesi, Pk: 16039, Piremir, Yıldırım, Bursa, Türkiye


Işıklar Askeri Hava Lisesi, Bursa ili Yıldırım ilçesinin Piremir Mah. mahallesinde (Teleferik Caddesi) yer alıyor. Işıklar Askeri Hava Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Işıklar Askeri Hava Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Işıklar Askeri Hava Lisesi' ne Bursa Şehirlerarası Otobüs Terminalinden, 06: 00-23: 00 saatleri arasında her 30 dakikada bir kalkan "94" numaralı terminal otobüsleri ile ulaşılabilir.
-Şehir içinden "S1", "S2" numaralı belediye otobüsleri ile "15A", "15B" numaralı özel halk otobüsleri ile ulaşılabilir.
-Şehir merkezi Heykel' den Teleferik-Heykel taksi dolmuşları da Işıklar Askeri Hava Lisesinden geçmektedir.


1 görüş var

    Işıklar Askeri Hava Lisesi
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.52 puan aldı.
  • orda geçen 15 aylık askarlik görevim çok iyi geçti

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Işıklar Askeri Hava Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Işıklar Askeri Hava Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Işıklar Askeri Hava Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Işıklar Askeri Hava Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...