Tel: (0232) 462 7100

Adres: Karacaoğlan Mah. 6240/5 Sok, No: 3, Yeşilova, Bornova, İzmir, Türkiye


Işıkkent Eğitim Kampüsü, İzmir ili Bornova ilçesinin Karacaoğlan Mah. mahallesinde yer alıyor. Işıkkent Eğitim Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Işıkkent Eğitim Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Işıkkent Eğitim Kampüsü
    Toplam 30 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.23 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Işıkkent Eğitim Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Işıkkent Eğitim Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Işıkkent Eğitim Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Işıkkent Eğitim Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...