Tel: (0216) 712 1460

Adres: Işık Üniversitesi 34980 Şile/İstanbul İstanbul, Türkiye


Işık Üniversitesi Şile Kampüsü, İstanbul ili Şile ilçesinin Kızılcaköy Köyü mahallesinde (Işık Ünv.) yer alıyor. Işık Üniversitesi Şile Kampüsü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Işık Üniversitesi Şile Kampüsü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Işık Üniversitesi Şile Kampüsü
    Toplam 17 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.59 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Işık Üniversitesi Şile Kampüsü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Işık Üniversitesi Şile Kampüsü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Işık Üniversitesi Şile Kampüsü

Aşağıdaki formu kullanarak Işık Üniversitesi Şile Kampüsü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...