Tel: (0216) 494 2366

Adres: Sahilyolu Cad. G-50 Sok. No: 25 Denziciler Tic. Merkezi Aydıntepe Mh. Tuzla, , İstanbul, Türkiye


Isı Market Sanayi, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Aydınlı Mah. mahallesinde (Gamze Sokak) yer alıyor. Isı Market Sanayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Isı Market Sanayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Su ve maden suları, içme suları, doğal kaynak suları alımı, satımı, ithalatı, ihracatı ve pazarlaması. Gerektiğinde ilgili mercilerden izin almak kaydı ile ham petrol, petrol ürünleri ve petrolden elde edilen ürünlerin imalatı, alımı, satımı, ithalatı, ihracatı ve pazarlamasını yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Isı Market Sanayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Isı Market Sanayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Isı Market Sanayi

0 görüş var

Isı Market Sanayi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Isı Market Sanayi
Aydınlı Mah.Gamze Sokak, Tuzla, İstanbul.
+90(0216) 494 2366 Isı Market Sanayi

Aşağıdaki formu kullanarak Isı Market Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...